پروفایل لاتک

Overview

 

فعالیت گروه فن آوری لاجورد تکوین (لاتک) به عنوان ارائه دهنده راهکارهای تخصصی در حوزه فن آوری اطلاعات، از سال 1388 آغاز شد.

موسسین و مدیران ارشد گروه لاتک ، دارای سوابق درخشان همکاری با شرکت های بزرگ بین المللی و سازمانهای داخلی می باشند.

استراتژی تجاری گروه لاتک ، ارائه راهکارهای تکنولوژی براساس نیازمندیهای تجاری و فنی سازمانهای بزرگ می باشد به گونه ایکه علاوه بر رفع نیازمندی های تخصصی و فنی سازمانها، باعث بهینه شدن روال کسب و کار در سازمان ها گردد.

فعالیت ما ، با در نظر گرفتن فرآیند الزامات کسب و کار شامل : ارزیابی و برآورد نیازمندیها ، مشاوره و انتخاب راهکار، طراحی راهکار، قیمت گذاری و برآورد بودجه ، تامین تجهیزات نرم افزاری و سخت افزاری، نصب و راه اندازی و آموزش ، و در نهایت پشتیبانی برای کمک به شرکت های خصوصی و سازمانهای بزرگ می باشد.

فعالیت گروه در ابتدا بر ارائه راهکارهای مراکز داده و راهکارهای شبکه متمرکز بود که با گذشت زمان و درخواست مشتریان ، بخش های دیگر از جمله ارائه راهکارهای امنیت اطلاعات، راهکارهای سرزمین هوشمند و راهکارهای صنایع را به ماموریت های خود اضافه نمودیم. ما هر سال با ارائه جدیدترین راهکارها برحوزه فناوری اطلاعات تاثیرگزار هستیم و به نیازهای تکنولوژی سازمان های پیشرو پاسخ می دهیم . مشتریان ما برای دریافت جدیدترین راه حل ها، مسائل ارتقا و پشتیبانی به ما تکیه می­کنند.

 

Service2

ارائه راهکارهای ذخیره سازی اطلاعات بر اساس نیازمندیهای تجاری سازمانها ، از جمله فعالیت های گروه لاتک می باشد .

لاتک با استفاده از راهکارها و محصولات برندهای مشهور و با کیفیت جهانی از جمله HP, NetApp ,IBM ، Hitachi ، EMC راه حل­ های سفارشی مناسب برای سازمان ها را طراحی و تامین و پشتیبانی می نماید .

برخورداری از کادر فنی و طراحی مجرب و دارای گواهینامه بین المللی ، ارتباط تجاری خوب با منابع تامین کالا ، ارتباط خوب و سوابق موفق با مشتریان علی الخصوص در حوزه سازمانهای بزرگ از جمله نقاط قوت گروه لاتک می باشند .

 

Network

لاتک از شروع فعالیت خود در زمینه شبکه و خدمات مرتبط با آن بسیار فعال و موفق عمل نموده است.

لاتک ، دارای سوابق موفق زیادی در طراحی شبکه های مختلف کامپیوتری و پیاده سازی این طرح ها می باشد .

محصولات و برندهای مورد استفاده در راهکارهای شبکه و ارتباطات لاتک عبارتند از :

Cisco , Juniper , Barracuda , Hillstone ,HP Procurve ,Microsemi , …..

علاوه بر بهره مندی از سطح بالای دانش شبکه لاتک، زنجیره تامین بسیار قوی ما باعث شده که مشتریان خوب متعددی در این حوزه جذب کنیم.

 

 

Smart City

 

شهرهوشمند با همه جذابیت و هیجان انگیز بودن که تاثیر مستقیمی در راحتی شهروندان برای استفاده از خدمات عمومی دارد، مورد استقبال و توجه بیشتری از سمت نهادهای حاکم در کلان شهرها از جمله در شهرهای تهران و مشهد و اصفهان قرار گرفته است.

پیاده سازی راهکارهای مختلف از جمله : مدیریت هوشمند انرژی ، مدیریت حمل و نقل ، تبلیغات / اطلاع رسانی هوشمند ، پرداخت الکترونیک و مانیتورینگ هوشمند از جمله راهکارهای مورد استفاده در دپارتمان شهر هوشمند می باشند .

علاوه بر ارائه راهکار های فعلی در حوزه شهر هوشمند ، به زودی ، محصولات طراز اول از سوی لاتک تکمیل و بخ بازار ارائه می گردد.

 

 

Information Security

 

امنیت اطلاعات یکی از توانایی­های کلیدی در لاتک می باشد. ما نه تنها مجهز به آزمایشگاه پیشرفته با آخرین دستاوردهای بخش امنیت اطلاعات هستیم بلکه این توانایی را داریم که برای مشتریان خود راه حل های (POC) را با توجه به نیازهایشان فراهم کنیم. تمرکز اصلی این بخش عمدتا بر بازار سازمانی در حوزه امنیت می­باشد که در این زمینه دارای تجربه های موفق متعدد و پروژه­های پیچیده شامل مراکز عملیات امنیت (SOC) هستیم.

رعایت استانداردهای جهانی امنیت ، و در نظر گرفتن ملاحظات ملی در بخش امنیت ، از دیدگاههای مثبت گروه می باشد .

 

Latech Services

 

سرویس­های لاتک در یک چرخه حیات جامع تعریف می­شوند که اکثر شرکت ­های معتبر دنیا آن را دنبال می­کنند. ما بر این باوریم که چنین چرخه ای می­تواند مشتری را در یک مسیر پیشرفت نگاه دارد. این چرخه با ارزیابی سیستم مشتری شروع شده و ادامه پیدا می­کند تا به طراحی ساختار بهبود یافته برسد. بعد از آن با دنبال کردن طراحی، سیستم جدید ساخته شده و سپس یکپارچه خواهد شد و نهایتا پس از گذراندن تست های مختلف به بهره برداری می­رسد. اکنون وقت مدیریت عملیات روزانه است، در حالی که از طریق فرآیند­هایی به پرسنل مشتری آموزش داده می­شود. البته به زودی وقت توسعه­ی سیستم به ساختار بهتر خواهد رسید و این داستان به همین منوال تکرار می­شود.

شکل زیر تصویری کلی از راهکارها و محصولات و سرویس های لاتک را نمایش میدهد .

 

  • دانلود بروشور گروه فایل PDF
ابتدا ↑