امنیت داده ها (Data Security)

امنیت داده ها

چالش ها:

داده و اطلاعات، برای سازمان و کسب وکار، سرمایه ای بسیار ارزشمند می باشد و لذا نیاز است تا حفاظت از آن به بهترین شکل ممکن انجام شود. بدیهی است، مخدوش شدن یا به سرقت رفتن این داده ها می تواند به خسارت های مالی و اعتباری جبران ناپذیری منجر شود. نظر به این واقعیت که کاربران، مشتریان یا حتی کسب وکار شما، جهت نگهداری امن داده های تجاری یا شخصی خود به سازمان شما تکیه کرده اند، مسئولیت سازمان را سنگین تر کرده است. بنابراین، ضروری است تا سازمان ها تمامی تهدیدات و ریسک های امنیتی موجود را شناسایی کرده و آنها را تا حد ممکن دفع یا اصلاح نمایند.

 

شرح راه حل:

از آن جایی که داده ها به اشکال مختلف در معرض خطر هستند، بهترین روش حفظ امنیت در برابر سوء استفاده یا دزدی اطلاعات، بهره گیری از ترکیبی از اقدامات فنی، امنیت فیزیکی و کارکنانی با تخصص مناسب است. شرکت لاتک با ارائه راهکار “امنیت داده” به شما در کاهش ریسک های ناشی از نقص های امنیتی، یاری می رساند. راهکارهای “امنیت داده” ، راه حل هایی همچون “مانیتورینگ فعالیت های پایگاه داده”، “پیشگیری از ازدست رفتن داده” و “رمزنگاری داده” را شامل می شود که با این راهکارها، سازمان علاوه بر مانیتورینگ تراکنش ها و فعالیت های پایگاه های داده، امکان اِعمال سیاست های امنیتی و رمزنگاری داده های حساس را (حتی درون فضای ذخیره سازی) فراهم می آورد.

 

Latech_Data.Security_لاتک_امنیت.داده.ها

 

خدمات ویژه لاتک:

لاتک یک چرخه­ ی کامل (شکل ذیل) از خدمات ارزیابی سیستم مشتری و آماده سازی محیط استقرار، هماهنگ سازی، آموزش و پشتیبانی را فراهم می کند.

Latech_Services.Cycle_لاتک_چرخه.کامل.سرویس.ها

 

برندها:

 

Latech_Data.Security_McAfee.DLP-Guardim.IBM-HP.Atalla.ESKM

  • امنیت داده ها
ابتدا ↑