راهکار مسیریابی و راه گزینی (Routing & Switching)

مسیریابی و راه گزینی

چالش ها:

روترها و سوئیچ ها می توانند یکی از باارزش ترین تجهیزات یک شبکه تلقی شوند. متاسفانه مشکلات مسیربابی و سوئیچینگ میتواند روی تمامی دستگاه های شبکه تاثیر منفی اعم از کندی سرعت، قطعی زیرساخت و اختلال عملکرد تجهیزات داشته باشد و این مسئله ایست که امروزه اغلب سازمان ها و شرکت ها با آن دست و پنجه نرم می کنند. بنابراین انتخاب یک دستگاه مناسب برای انجام عملیات سوئیچینگ در شبکه بسیار جدی و مهم است.

 

شرح راهکارها:

راهکارهای مسیریابی و سوئیچینگ بهینه سازی شده می تواند سنگ بنای معماری شبکه های وسیع و بدون مرز باشد. در این روش ترکیب سیستم عامل های قابل گسترش و سرویس های هوشمند، سرعت و دسترسی امن به هر منبع در هر زمان و از هر مکان یک الزام است. راهکارهای سوئیچینگ پیشرفته با بهترین زمان کارکرد UPTime، توان خروجی بالا، استقرار سریع و آسان، دسترسی مطمئن و عملیات اتوماتیک و پشتیبانی از سرویس ها، می تواند شما را به حداکثر کارایی این دستگاه ها رسانده و شبکه ی شما را زبانزد کند. پروتکل های مختلف از جمله  Ethernet , InfiniBand , FCOE,… در این دستگاه ها پشتیبانی میگردد. تکنولوژی های مورد پشتیبانی در راهکارهای عبارتند از :

  • Extended service life
  • Optimized video and virtualization services
  • Stack Power technology
  • Power-saving designs
  • Virtual Switchinig

Latech_Routing.&.Switching_لاتک_مسیریابی.و.راه.گزینی

 

خدمات ویژه لاتک:

لاتک یک چرخه­ ی کامل (شکل ذیل) از خدمات ارزیابی سیستم مشتری و آماده سازی محیط استقرار، هماهنگ سازی، آموزش و پشتیبانی را فراهم می کند.

Latech_Services.Cycle_لاتک_چرخه.کامل.سرویس.ها

 

برندها:

Latech_Routing.&.Switching_HP-aruba-Mellanox-Huawei-Juniper-Cisco

  • راهکار مسیریابی و راه گزینی
ابتدا ↑