امنیت نرم افزارها (Application Security)

امنیت نرم افزار

چالش ها:

امروزه نرم افزارها و اپلیکیشن های کاربردی در اکثر کسب وکارها نفوذ نموده و با تجارت و ساختار عملکردی آنها ادغام شده اند. این یکپارچگی تا حدی مشهود و عمیق است که گاه عدم عملکرد صحیح یک نرم افزار می تواند یک کسب وکار را به چالش کشیده و حتی ضررهای مالی را به سازمان تحمیل کند. متأسفانه این درجه از اهمیت برای افراد سوء استفاده گر و هکرها پوشیده نبوده و همین امر باعث شده است که سازمان های امروزی به صورت مداوم و به دلایلی متعدد تحت حملات مختلف هکرها و تهدیدات امنیتی بر روی نرم افزارهای خود قرار بگیرند، حال سوال این است که آیا سازمان ها اقدامات لازم برای توسعه نرم افزارهای ایمن و همراه با استانداردهای امنیتی لازم را دارند؟ در جواب سؤال، میتوان به گزارش شرکت گارتنر رجوع کرد که 90 درصد از آسیب پذیری های حاصل در نرم افزارها به علت عدم توجه به امنیت نرم افزار در چرخه حیات توسعه نرم افزار (SDLC) است.

 

شرح راهکار:

صرفنظر از بزرگی یا کوچکی سازمان، نرم افزارها به عنوان یکی از دارایی های مهم سازمان محسوب می شوند و به همین دلیل، وجود نسخه امن آنها برای هر کسب وکاری حیاتی است. شرکت لاتک، به عنوان یک شرکت پیشرو در ارائه راهکارهای امنیتی، راهکار “امنیت نرم افزار” را برای حصول اطمینان از امنیت نرم افزار در تمامی پروسه های تولید و توسعه، از طراحی امن نرم افزارها تا کدنویسی صحیح و مقاوم در برابر حملات مکرر و تست های مختلف و یافتن نواقص امنیتی را پیشنهاد می دهد. با امن سازی نرم افزار در چرخه SDLC ، سازمان شما قادر به حفاظت از نرم افزار خود در برابر سوء استفاده های مخربانه و پیشگیری و رفع مشکلات حملات احتمالی در آینده خواهد بود.

 

Latech_Application.Security_لاتک_امنیت.نرم.افزار

 

خدمات ویژه لاتک:

لاتک یک چرخه ی کامل (شکل ذیل) از خدمات ارزیابی سیستم مشتری و آماده سازی محیط استقرار، هماهنگ سازی، آموزش و پشتیبانی را فراهم می کند.

Latech_Services.Cycle_لاتک_چرخه.کامل.سرویس.ها

 

برندها:

Latech_Application.Security_HP.Fortify

  • امنیت نرم افزار
ابتدا ↑