CoreSecurity

CoreSecurity

شرکتی است که در زمینه رایانه و امنیت شبکه فعالیت می‌کند و خدمات و محصولاتی نظیر نرم‌افزارهای اندازه‌گیری میزان نفوذپذیری شبکه، مدیریت آسیب‌ پذیری و مشاوره در مورد راه‌حل‌های امنیتی پیشگیرانه ارائه می‌کند.

زیرمجموعه تحقیقاتی این شرکت، CoreLabs، خدماتی نظیر شناسایی آسیب‌ پذیری‌ها و مشکلات امنیتی جدید، راهنمایی و مشاوره در مورد آسیب‌ پذیری‌های امنیتی عمومی، همکاری با شرکت‌ها در جهت غلبه بر مشکلاتی که با آنها روبرو می‌شوند، را ارائه می‌کند.

Core Security در سال ۱۹۹۶ در بوئنیس آیرس آرژانتین بنیان نهاده شد. در سال ۱۹۹۷ هم گروه تحقیقاتی CoreLabs بنیان نهاده شد.

محصولات:

  • Core Impact Pro: نفوذ در تست نرم افزار که تکرار حملات سایبری، امنیت برنامه های وب، سیستم های شبکه، سیستم های endpoint، دستگاه های تلفن همراه، کاربران و شبکه های بی سیم را ارزیابی می کند.
  • Core Insight: شبیه سازی حمله به زیرساخت های یک سازمان، با توجه به رابطه سوء استفاده، الگوهای حمله، شبکه و امنیت داده ها، با آسیب پذیری های شناسایی شده شناخته شده است. کاربران را در نقاط آسیب پذیر قادر می سازد تا بر شبکه سازمان و برنامه های کاربردی تمرکز کند و به طور موثر آسیب پذیری را اصلاح کند.

خدمات:

  • خدمات مشاوره امنیت: ارزیابی امنیتی proactive و خدمات تست نفوذ
  • آموزش و صدور گواهینامه Core Impact Certified Professional  – CICP: آموزش های پیشرفته تست نفوذ برای مشاوران و practitioners امنیت IT
ابتدا ↑