راهکار هوشمند نسل آینده دیوار آتش ((Intelligent Next Generation Firewalls (i+NGFW)

راهکار هوشمند نسل آینده دیوار آتش

چالش ها:

سازمان های بزرگ، سازمان های دولتی، مراکز خدمات اینترنتی، دانشگاه ها و مراکز بزرگ داده هر روز میلیون ها وقایع تولید می کنند. این مراکز نیاز به بهره وری بالا در ذخیره سازی لاگ ها و تقریبا نتایج فوری به درخواست های آنالیز این انفجار داده های دریافت شده از دیوارهای آتش را دارند. این آنالیز در یک بازه ی زمانی بسیار کوتاه نیاز اصلی این مراکز برای خنثی سازی حملاتی که عموما دیوارهای آتش سنتی قادر به دفع آنها نیستند و به همین دلیل نمی توانند از فاجعه ی خسارات بزرگ مالی، ضربه خوردن شهرت و برند جلوگیری کنند. یک چالش بزرگ دیگر عدم اطمینان مشتریان از برندهای شناخته شده ی امروز است که آیا پدیده ای به نام در پنهانی (backdoor) که بصورت عمد یا غیر عمد در این محصولات وجود دارد. عدم دسترسی به لابراتورهای این کمپانی های بزرگ که تولید کننده ی عمده ی دیوارهای آتش هستند و همینطور عدم آشنایی به معماری راه حل ها، منشاء اصلی این عدم اعتماد برای بسیاری از مشتریان هستند.

شرح راهکار:

شرکت لاتک با استفاده از راهکار هوشمند نسل آینده دیوار آتش برند هیلستون (Hillstone) ، داده های لاگ را مبدل به اطلاعات امنیتی در ضریب کمتر از یک ثانیه می کند که دید فوری به میلیاردها لاگ می دهد. چنان سرعتی تنها قابل مقایسه با تعداد محدودی از محصولات با اشل بالا در بازار است.  تکنولوژی استفاده شده در محصولات این برند بر اساس اطلاعات رفتاری در امنیت شبکه است. این شامل شناسایی خطرات داخلی و خارجی شبکه، نمایش خطرات برای هر چه بهتر فهمیدن آنها، خطرات شبکه، آنالیز و ریشه یابی و نهایتا اعمال که به معنای رسیدگی پویا که در عمل به کم کردن پهنای باند و اجرای تغییرات سیاستی (policy changes)  می باشد.

به علاوه شرکت لاتک برای مشتریان منتخب قادر به کیفیت سنجی عمیق در معماری محصولات هیلستون (Hillstone) برای دادن اطمینان خاطر جهت عدم وجود درهای پنهانی است.

 

Latech_Intelligent.Next.Generation.Firewalls-لاتک_راهکار.هوشمند.نسل.آینده.دیوار.آتش

 

خدمات ویژه لاتک:

لاتک یک چرخه­ ی کامل (شکل ذیل) از خدمات ارزیابی سیستم مشتری و آماده سازی محیط استقرار، هماهنگ سازی، آموزش و پشتیبانی را فراهم می کند.

 

Latech_Services.Cycle_لاتک_چرخه.کامل.سرویس.ها

 

برندها:

 

Latech_Intelligent.Next.Generation.Firewalls_Hillstone

  • Intelligent Next Generation Firewalls
ابتدا ↑